Spotkanie z panią Ewą Abgarowicz
Rok Wandy Rutkiewicz to dla nas wyjątkowy czas, z tej okazji mieliśmy ostatnio ogromną przyjemność gościć w naszej szkole Panią Ewę Abgarowicz, która przekazała naszej społeczności szkolnej portret Wandy Rutkiewicz. Portret ten Pani Ewa zrobiła w 1975r. w bazie wyprawy na Gasherbrum III i nigdy go nie opublikowała. Mogliśmy porozmawiać z Panią Ewą o tym jaka była Wanda Rutkiewicz i jakie emocje towarzyszyły jej podczas wypraw. Dowiedzieliśmy się, że Wanda Rutkiewicz zawsze była skupiona na swoim celu i to dla nas cenna lekcja. W tajemnicy Wam powiemy, że Pani Ewa na to spotkanie założyła bluzkę, którą dostała od Wandy. Dziękujemy Pani Ewie za zdjęcie, które zajmie honorowe miejsce w naszej szkole.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!