Wycieczka do Czerska - klasa 4e i 5c
Uczniowie klasy 4e i 5c wybrali się na wycieczkę do Czerska, aby zwiedzić ruiny zamku książąt mazowieckich. Na miejscu przewodnik opowiedział im fascynujące historie o dawnych władcach i obronnych murach. Dużą atrakcją była gra terenowa "Poszukiwacze skarbów", w której uczestnicy wykonywali zadania wymagające ruchu, logicznego myślenia oraz współpracy w zespole. Powodzeniem cieszyły się też zajęcia ze strzelania z łuku, co dostarczyło wszystkim wielu emocji i dobrej zabawy:)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!