Wycieczka do Krakowa
W dniu 15 maja 2026 r. uczniowie klasy 6d uczestniczyli w wycieczce do pięknego i pełnego historii miasta – Kraków. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania zabytków, kultury oraz niezwykłej atmosfery dawnej stolicy Polski.
Podróż odbyła się pociągiem i już od samego początku wszystkim towarzyszył doskonały humor oraz atmosfera wspólnej przygody.
Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy od spaceru spod Pomnika Grunwaldzkiego w kierunku Barbakanu oraz Pomnika Jana Matejki. Następnie przeszliśmy ulicą Floriańską aż na Rynek Główny, gdzie mogliśmy podziwiać Sukiennice oraz Bazylikę Mariacką.
Podczas pobytu zwiedziliśmy najważniejsze miejsca związane z historią miasta. Następnie udaliśmy się na Wawel, gdzie poznaliśmy historię polskich królów i zobaczyliśmy słynnego Smoka Wawelskiego.
Na zakończenie wyjazdu wszyscy świetnie bawili się podczas zabaw i gier w Pixel XL. Był to czas pełen śmiechu, rywalizacji i integracji.
Wycieczka do Krakowa była doskonałą okazją do nauki poprzez zwiedzanie, wspólnego spędzenia czasu oraz zdobycia wielu niezapomnianych wspomnień.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!