Dzień Dziecka - klasy 1-3
Dzień Dziecka upłynął pod znakiem radości, uśmiechu i świetnej zabawy!
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – gry i zabawy integracyjne, wspólne wyjście do kina oraz aktywny czas na placu zabaw. Nie zabrakło śmiechu, pozytywnej energii i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie koleżanek i kolegów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!