Wyprawa do Gongoliny - klasy 1a i 1c
Klasy 1a i 1c postanowiły koniec roku przeżyć na niezapomnianej wyprawie do Gongoliny. Rozpoczęliśmy od przygody kulinarnej, później były warsztaty praktyczno-techniczne i spotkanie ze zwierzętami żyjącymi na gospodarstwie.. Całodzienne atrakcje zostały starannie dobrane, aby zapewnić uczniom wyjątkowe doświadczenia i radość z nauki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!