Pożegnanie klas trzecich
To był dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień. Uczniowie klas trzecich uroczyście podsumowali trzy lata nauki i oficjalnie pożegnali etap edukacji wczesnoszkolnej. Wierszem, piosenką i tańcem wyrazili wdzięczność za wspólnie spędzony czas, cierpliwość i troskę.
Gratulujemy naszym wspaniałym absolwentom klas trzecich! Przed Wami nowe wyzwania i przedmioty w klasach starszych, ale z pewnością poradzicie sobie znakomicie. Życzymy Wam cudownych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Odpoczywajcie i wracajcie pełni energii we wrześniu!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!