Uroczyste pożegnanie klas VIII
Uczniowie klas ósmych uroczyście pożegnali się ze szkołą podstawową. Był to wyjątkowy wieczór pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień z lat spędzonych w naszej szkole.
Podczas uroczystości głos zabrali Dyrekcja Szkoły Magdalena Ludwińska oraz przewodniczący Rady Rodziców Artur Wilczek, którzy skierowali do absolwentów wiele serdecznych słów, podziękowań i życzeń powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej.
Mieliśmy również zaszczyt gościć Burmistrza Dzielnicy Wilanów, Ludwika Rakowskiego, który zwrócił się do naszych absolwentów z ciepłymi słowami oraz życzeniami wielu sukcesów i odwagi w realizacji marzeń. Serdecznie dziękujemy za obecność i nieustanne wsparcie naszej szkolnej społeczności.
Drodzy Absolwenci! Choć świadectwa odbierzecie dopiero podczas zakończenia roku szkolnego, ten wieczór był symbolicznym zamknięciem ważnego etapu Waszego życia. Przed Wami nowe wyzwania, nowe znajomości i kolejne marzenia do spełnienia.
Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu wyzwań, wytrwałości w realizacji celów, wielu sukcesów oraz pięknych wspomnień, do których będziecie wracać z uśmiechem.
Dziękujemy za wspólnie spędzone lata. Trzymamy za Was kciuki!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!